ICCA officieel bevat association executives in de wereldwijde association meetings gemeenschap

0
48

ICCA de doelgroep zal worden association executives bij de besluitvorming of een besluit-beïnvloedende rol op waar hun internationale vergadering wordt gehouden en criteria voor toetreding tot hetzelfde zal zijn als ICCA de criteria voor opname in de ICCA-database.

 

James Rees, ICCA President.

googletag.cmd.push(function() {googletag.display(‘leaderboard0_728x90’);})

Ahead van de ICCA Congres in Houston op 27-30 oktober 2019, ICCA heeft aangekondigd de in januari 2020 lancering van de “ICCA Vereniging Gemeenschap” in een bericht aan de mondiale lidmaatschap. Het aanbieden van onderwijs, verbindingen, tools en bronnen om te helpen en te ondersteunen internationale verenigingen bij het organiseren van meer effectieve vergaderingen, het nieuwe platform officieel welkom association executives in ICCA wereldwijde bijeenkomst van de vereniging voor de gemeenschap als partners, gericht op het vormgeven van de toekomst en waarde van de international association meetings.

ICCA, de International Congress and Convention Association, de wereldwijde gemeenschap en de kennis-hub voor de international association meetings industry. De leden zijn meer dan 1.100 toonaangevende, internationale bijeenkomst leveranciers uit bijna 100 landen, gewijd aan het verstrekken van diensten van wereldklasse en overleggen met de vereniging van managers om kennis uit te wisselen en best practices te delen. De lancering van de ICCA Vereniging Gemeenschap officieel integreren verenigingen binnen ICCA van de wereldwijde community, het vormgeven van ICCA de toekomst en de kansen voor een nauwere samenwerking op lange termijn.

In zijn bericht aan de leden, James Rees, ICCA-President verklaarde: “Voor meer dan 55 jaar ICCA is de katalysator te brengen en de belangrijkste bestemmingen, locaties en dienstverleners van de international association meetings industry onder een gemeenschappelijke missie vorm te geven aan de toekomst en waarde van de international association meetings. Als de wereld van de vergaderingen is geëvolueerd, zo heeft de relatie tussen ICCA en de verenigingen, het verplaatsen van de leverancier-afnemer relatie tot die van echt partnerschap en samenwerking.”
 
Rees gaat dieper in op de verschillende initiatieven die in de afgelopen jaren een nauwere betrokkenheid bij verenigingen en benadrukt het belang van deze laatste ontwikkeling als het hoogtepunt van het jaar van het opbouwen van relaties en het invullen van de global association meetings afbeelding: “Te blijven relevant voor onze leden, evolueren met de tijd en wees trouw aan onze missie, ICCA heeft ontwikkeld, een reeks van initiatieven in de afgelopen jaren een nauwere betrokkenheid met de verenigingen. Deze hebben onder meer de lancering van onze Vereniging Portaal, de creatie van ICCA Gecontroleerd Verenigingen en grotere deelname van de vereniging van leidinggevenden in onze vergaderingen en workshops, de laatste met de ondersteuning van onze Vereniging Betrekkingen van de Partners. ICCA de volgende stap is nu het vullen van de missing link en het omarmen van de verenigingen in onze gemeenschap als echte partners. ICCA is daarom nodigen senior association executives, vergaderingen managers en vrijwilligers leiders om samen met de ICCA Vereniging van de Gemeenschap.”

ICCA de doelgroep zal worden association executives bij de besluitvorming of een besluit-beïnvloedende rol op waar hun internationale vergadering wordt gehouden en criteria voor toetreding tot hetzelfde zal zijn als ICCA de criteria voor opname in de ICCA-database: Ze moeten niet-gouvernementele organisaties die niet worden beheerd door derde partijen met minstens één internationaal roterende vergadering, die trekt een minimum van 50 deelnemers per bijeenkomst, en wordt gehouden op een regelmatige basis.

Het vormgeven van de toekomst en waarde van de international association meetings
James Rees vervolgt: “Dit is een cruciale stap voor ICCA en ICCA leden. Met de verenigingen is geïntegreerd in onze gemeenschap, ICCA directe input van een belangrijke stem in de wereld van de vereniging vergaderingen, iets wat momenteel ontbreekt in de ICCA gemeenschap. Het omarmen van de verenigingen geeft ons een beter begrip van de verenigingen en hun behoeften nu en in de toekomst. Met inbegrip van de verenigingen in de ICCA gemeenschap creëert een groter bewustzijn van de uitdagingen en kansen die de verenigingen en hun bijeenkomsten vandaag worden geconfronteerd, en het zorgt voor een bevoorrechte peer-to-peer-uitwisseling met de mogelijkheid voor de ICCA leden aan te gaan met deze leidinggevenden op een regelmatige basis in de regionale of internationale gebeurtenissen. Er zal meer face-to-face informele netwerking tussen de leden en de verenigingen door de grotere aanwezigheid op de ICCA evenementen en het zal leiden tot meer nauwkeurige gegevens in de ICCA Association Meetings Database, die allemaal bijdragen aan onze visie naar de toekomst en waarde van de international association meetings”.